רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
ארונות אמבטיה מעץ מלא

ארונות אמבטיה מעץ מלא

ראשי  מדברים רהיטים ארונות אמבטיה מעץ מלא

לאחרונה אנשים מחפשים איך לעצב חדר אמבטיה בצורה ייחודית ומעניינת ולא להסתפק בארונות המקובלים שאפשר למצוא בכל רשתות השיווק. עץ מלא פותח כל כך הרבה אפשרויות לחדרי האמבטיה בניגוד למה שהיה בעבר.

רהיטי עץ בחדרי אמבטיה – פעם ועכשיו

שימוש בעץ מלא בחדרי הרחצה יוצר שפע הזדמנויות לארונות אמבטיה מיוחדים. פעם היה מקובל לחשוב שעץ אינו מתאים לחדרים רטובים. היום, זה לא מדויק. קיימים סוגי עצים שמאוד מתאימים לחדרי אמבטיה כמו למשל עץ טיק שהוא מאוד שומני, חזק ועמיד במים כיוון שהוא לא סופג אותם. הידעת? בעבר הרחוק היו מייצרים סירות מעץ טיק והיום? עץ טיק משמש חומר גלם איכותי לריהוט גן.

שידה לאמבטיה ארונות אמבטיה

חדר אמבטיה שהוא רק שלך

עם רהיטים מעץ טיק שעוברים עיבוד מיוחד המתאים לחדרים רטובים ניתן ליצור פינות מיוחדות שמיועדות לחדרי אמבטיה המשלבות ארונות, שידות, מדפים ויחידות לכיורים. הטרנד החם ביותר מאפשר לכל אחד ליצור חדר אמבטיה ייחודי על ידי בחירה של כל רהיט מעץ מלא, לווא דווקא שמיועד לחדר אמבטיה: שידה עם מגירות, שידה עם דלתות, קונסולות בכל גודל וצורה.

 ארון אמבטיה

ניתן להתאים כיור אבן או חרסינה לבחירתכם. הכיור יכול להיות מונח או שקוע בתוך החור שהוכן מראש ברהיט. מתחת מרכיבים את הסיפון, ואת הברז מחברים מתוך השידה או מהקיר. באופן זה נקבל שידת אמבטיה שהיא רק שלך, שמתאימה לסגנון שלך ולא תמצא אותה בשום מקום אחר.

קונסולה וכיור שידה


בחזרה למדברים רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.