רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
וינטג', רטרו או רהיטים של פעם

וינטג', רטרו או רהיטים של פעם

ראשי  מדברים רהיטים וינטג', רטרו או רהיטים של פעם

בתהליך בחירת הריהוט לבית, אנו נחשפים לשלל אפשרויות, רעיונות וגישות. ואומנם, כאשר מדובר בעיצוב הבית, הכל תלוי בחיבור הרגשי. אם אתם חשים חיבה מיוחדת לתרבות "של פעם", מתרחקים מרהיטים קרים ואורבניים, והאווירה של בית הסבתא מעוררת בכם רגשות של נוסטלגיה וגעגוע, ייתכן כי תרצו להכיר לעומק את אחד מהטרנדים "החמים" ביותר באופנת העיצוב –  סגנון רטרו.

ארון אדום בסגנון של פעם  כסא נדנדה עם שרפרף

רהיטי רטרו

בניגוד לסגנון וינטאג' אשר מתמקד ברהיטים עתיקים משוחזרים, מושג רטרו מתייחס לפרטי ריהוט ודקורציה חדשים, מיוצרים בפס ייצור מודרני אך מאופיינים בעיצוב בהשראת סגנונית מהמאה הקודמת, לרוב משנות החמישים ועד שנות השמונים. ואומנם, בעולם העיצוב המודרני, מושג רטרו מקבל פרשנויות רחבות יותר ומכיל גם ריהוט העשוי בסגנון ענטיק או קלסי בהשראה של המאה ה 19 . על כך, אפשר לחפש פרטי ריהוט רטרו על פי התקופה או על פי סגנון ספציפי, כמו למשל, קלסי, עתיק, פופ ארט או אר דקור.

סקרטרויטרינה בסגנון פרובנס

רטרו ממזג את האיכות הייצור והחומרים המודרנית עם מראה נוסטלגי תקופתי ולכן מאפשר לצרכנים ליהנות ממוצרים חדשים, איכותיים ונוחים אשר נראים כאילו נוצרו לפני שנים רבות.

ריהוט של פעם

וינטג' בסגנון של פעם

רהיטים של פעם מאפשרים לנו לעצב את הבית באופן יצירתי, ולהעניק לו מראה ייחודי, "מחוץ לקופסה", עם טאצ' אישי ומקורי. לרוב, ריהוט רטרו עשוי בצבעים לא שגרתיים – כמו כתום, צהוב וגווני ירוקים למיניהם, או בצורות לא סטנדרטיות, ולכן הבית שמעוצב בסגנון זה משדר שמחה, תחכום ורוח צעירה ותוססת. לעיתים, המטרה של עיצוב רטרו היא הוספת ערך היסטורי ותרבותי למראה הבית בגלל החיבה האישית של בעלי הבית לתקופה קדמה ספציפית, כמו שנות השישים העליזים, למשל. ואומנם, אם אינכם חפצים להפוך את הבית למוזיאון – אפשר להוסיף רהיט רטרו אחד בלבד כדי להקנות לכל החלל אווירה מיוחדת עם כריזמה ונוכחות.

שולחן-אוכל-ויטרינה2


בחזרה למדברים רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.