רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
להתאים כיסאות לשולחן אוכל

להתאים כיסאות לשולחן אוכל

ראשי  מדברים רהיטים להתאים כיסאות לשולחן אוכל

פעם חשבו שפינת אוכל צריכה לבוא במתכונת של סט, ולהיראות אחידה וסטנדרטית: שולחן ושישה כסאות, באותו גוון ובאותו גימור. כיום נפתח עולם העיצוב להרבה יותר אפשרויות, וכשמדברים על התאמה בין כיסא אוכל לשולחן אוכל פתוחות בפנינו אפשרויות רבות

אפשר לבחור בשולחן וכיסא שעשויים באותם צבעים, מאותם חומרים ובאותה רמת גימור, אפשרות רגועה, עדינה ויפה. אפשר לשלב כיסא בעל אלמנטים נוספים, כמו קש או פיתוחים, בגוון קרוב לגוון השולחן, ואפשר גם להתאים לשולחן עץ כיסא מבד או מעור בגוון מנוגד: שולחן בהיר עם כיסא כהה, שולחן כהה עם כיסא בהיר. ניתן גם לשלב שולחן מעץ טבעי עם כיסא מעץ צבוע, או להפך. יש היום טרנד חזק של שילוב שולחן בסגנון כפרי מעץ מלא עם כיסאות מודרניים בשילוב עור וניקל. כך מתקבל מראה מעניין מבחינה עיצובית.

כסאות לשולחן אוכל כסאות לפינת אוכל

כיצד שומרים על חופש עיצובי וגם על נוחות פרקטית

בסופו של דבר, כמעט כל האפשרויות פתוחות וניתן להתאים כיסאות לשולחן לפי טעמכם, אבל כדאי להביא בחשבון את רוחב הכיסא וגודלו ואת כמות הכיסאות. כאן נכנסים הצרכים שלנו: אם רוצים להכניס יותר כיסאות כדי להושיב ליד השולחן יותר אנשים, יש לבחור בכיסאות צרים, ברוחב של כ-45 ס"מ. אם אין מצוקת מקום ליד השולחן, ניתן לבחור גם בכיסאות גדולים ורחבים.

שולחן אוכל עם ספסל פינת אוכל

גם ספסל, גם כיסאות. והכול ליד אותו שולחן

טרנד נוסף שחזר בזמן האחרון הוא שילוב של ספסל עם כיסאות, כמו בשולחנות הכפריים של אירופה של פעם: מצד אחד של השולחן ספסל ארוך, ומצדו השני כיסאות. זה שילוב מאוד יפה ועכשווי, וכך ניתן להרוויח גם מקומות ישיבה נוספים. לדוגמא, ניתן להכניס ילדים רבים יותר על ספסל מאשר על כסאות.

פינות אוכל >>
כסאות אוכל >>
שולחנות אוכל >>

בחזרה למדברים רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.