רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
ספריות לחדר ילדים

ספריות לחדר ילדים

ראשי  כתבו עלינו ספריות לחדר ילדים

גם בעידן הטאבלט והאפליקציות יש חשיבות לספרייה בחדר הילדים. מה יש בשוק וכמה זה עולה? – מתוך ידיעות אחרונות – ממון. מאת מרים קוץ, 21/05/2012.

ספריה בת זמננו

מהפכת הקריאה הגיעה, ותשפיע גם על עיצוב חדרי הילדים. ספרי נוער מופיעים בגרסת הורדה לטאבלטים ולספרי פעוטות (מעטים כרגע), ויש אפליקציות לרכישה לכל מכשיר טאץ'. אבל כל זה עוד לא אומר שצריך להפוף את ארוניות הספרים להמדפים לחומרי בערה בל"ג בעומר הבא. מספר הכותרים הדיגיטליים עוד לא מצדיק מהפכה כזו. בבתים רבים יש ספרים, שעוברים מהורים לילדים ומאחים גדולים לקטנים, ובכל תרחיש שח מהפכת טאץ' – מקומם של המדפים עדיין חיוני.

 ספריה פתוחה ספריה לחדר ילדים

מה בכל זאת כדאי לעדכן? את גודל המדפים. לא כדאי כעת להשקיע במדפים ענקיים שמכסים מחצית משטח קיר פנוי בחדר הילדים, ובכל מקרה כדאי ללטוש עין למדפים שיכולים לשאת גם מוצרים נוספים, לצד הספרים. עוד דבר שכדאי להיפטר ממנו: מדידת גובה ספר ממוצע כרווח הפופולריבין המדפים. האופנה היום היא דווקא לעדום ספרים זה מעל זה, ולא להעמידם זה לצד זה. אם ככה, עדיף רווחים גדולים לגובה בין המדפים, מה שגם יאפשר בעתיד הסבת ייעוד.

שימו לב: מדפים המתחברים לקיר בעזרת ברגים בלבד הם אסתטיים ומייצרים מראה קליל בחדר, וגם קלים להרכבה, אבל יכולים לשאת בעיקר הרבה אוויר צח. יש סכנת התמוטטות וקריסה ולכן אף פעם אל תעמידו תחתם שום דבר מלבד שטיח, ובוודאי שלא את מיטת הילד. ועוד דבר קטן: לא בטוח שכדאי ללכת עם מדפים צבעוניים, שהרי תכולתם צבעונית במיוחד, וייתכן שדוו'א כדאי לבחור בצבעים נייטרליים ולתת לספרים לעשות את המשחק.

ספריות לחדרי ילדים

בחנויות המותגים הידועים (כגון איקאה, רשת אייס, אופיס דיפו, רהיטי דורון, האוס אין ועוד) מוצגות אפשרויות רבות למדפים וארונות מדפים רב-שימושיים, ספריות, כוורות, מיטות עם מדפים ורהיטים נוספים לחדרי ילדים שמציעים פתרונות אחסון יצירתיים במחירים סבירים.

בשני הסניפים של גלריית vastu (בבצרה ובפולג) תמצאו פריטים מעניינים מיובאים מאינדונזיה. למשל ארונית מגירות גבוהה וצרה בסגנון "דייגים" (מחזור של חלקי סירות ישנות), שיכולה לאחסן ספרים אבל גם כל מוצר אחר שיחליף אותם בעתיד. הארונית מתאימה לילדים גדולים ולבני נוער. מחיר הארונית: 1900 שקל. המוצרים זמינים בשני הסניפים.

ספריה פתוחה

ספריה צרה

ספריה בסגנון אינדונזי

ספריה נמוכה

כוורת

ספריית עץ ומתכת

ספריית עץ

ספריית ג'אווה

ספריות לחדרי ילדים


בחזרה לכתבו עלינו
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.