רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
מעצבי פנים מובילים

מעצבי פנים מובילים

ראשי  מדברים רהיטים מעצבי פנים מובילים
שתפו בפייסבוק

לא היה קל להרכיב את הרשימה של מעצבי פנים המובילים שאנחנו אוהבים. צוות וסטו בילו זמן רב בניפוי, מיון ובחינת החומרים שהגיעו לידינו. השקענו הרבה זמן בעיון בתצלומים, גלישה באתרים של מעצבי הפנים כדי להציג בפניכם את המיטב.

המטרה הייתה לייצר רשימה של אדריכלים ומעצבי פנים שקובעים במידה מסויימת איך יראה עיצוב הבית, המשרד של כולנו. הם נועזים, הם חדשניים מעודכנים ובעיקר כייף לנו לעבוד איתם ואני בטוח שגם לכם יהיה כייף.

הרשימה הזאת של מעצבים כישרוניים היא רק ההתחלה ואנו מקווים להגדיל אותה, כך שתהיה עשירה יותר ומגוונת יותר. העיצוב משתנה ללא הפסקה, משתפר ומשתבח. אז בלי עיכובים נוספים, אתם מוזמנים לעיין ברשימה של מעצבי על שאנחנו בחרנו עבורכם.

סדר הופעתם ברשימה הוא לפי שמם הפרטי ואינו משקף הערכה, איכות או כל פרמטר אחר מלבד מיון לפי שמם הפרטי, כך שמי ששמו מתחיל באות א' יופיע לפני מי ששמו מתחיל באות ג'.

אם אתם חושבים שאנחנו צריכים לצרף לרשימה עוד מעצב/ת פנים, אנא ידעו אותם כדי שיפנו אלינו כדי שנוכל להכיר ולהתרשם מהם. תמיד יש מקום לעוד.

איריס דיניץ מעצבת פנים
איריס דיניץ
מעצבת פנים
לייה גיל, תכנון, עיצוב והום סטיילינג
לייה גיל
תכנון, עיצוב והום סטיילינג
לילך זמיר עיצוב פנים
לילך זמיר
עיצוב פנים
מיוריאל גרומט אדריכלית ומעצבת פנים
מיוריאל גרומט
אדריכלות ועיצוב פנים
ענת בזרנו, עיצוב ואדריכלות פנים
ענת בג'רנו
עיצוב ואדריכלות פנים

איריס דיניץ מעצבת פנים

איריס דוניץ

פינת אוכל בעיצוב איריס דיניץ טבח בעיצוב איריס דיניץ

איריס דיניץ היא בוגרת החוג לאדריכלות פנים. מאחוריה שנים רבות של לימוד אדריכלות עיצוב ואומנות בבית הספר לאומנות חזותית מימד בתל אביב, ולימודי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה.

איריס דיניץ מנהלת סטודיו העוסק במגוון רחב של פרויקטים בתחומי עיצוב פנים: החל מתכנון ושיפוץ בתים פרטיים ודירות, ועד עיצוב פנים של משרדים, משלב טרום בניה ועד שיפוץ כללי או חלקי.

תהליך התכנון והעיצוב של איריס נעשה דרך הבנה של הצרכים והחלומות של הלקוח עם מטרת החלל והתקציב כדי להעניק עיצוב ייחודי ועם זאת פונקציונאלי.

כמעצבת, איריס דיניץ רואה בכול פרויקט חוויה מלהיבה עבורה. היא כול כולה בתהליך עבודה אישי הבנוי על שיתוף פעולה מלא עם הלקוחות לא רק בשלב התכנון: פגישות, הגשת סקיצות, תוכניות עבודה וכמובן ליווי אישי אלא גם בשלב הביצוע: ברכישה של החומרים והריהוט על מנת לוודא ביצוע איכותי ובהתאם לתכנון.

בשנים האחרונות פיתחה איריס דיניץ יכולות נוספות של עבודה עם הגיל השלישי, בני ה- 60 פלוס להם היא מעדכנת את הבתים לאחר ש"הגוזלים עזבו את הקן". היא הופכת את הבתים לנגישים יותר, נעימים יותר ומעוצבים כך שיתאימו לחלק השלישי של החיים ואת כול זה היא עושה עם הרבה סבלנות והקשבה.

איריס דיניץ מעצבת פנים
מושב בית יצחק
052-3498730
www.irisdinitz.co.il

 

לייה גיל, תכנון עיצוב והום סטיילינג

לייה גיל liya Gil

 

שולחן אוכל בתכנון ועיצוב לייה גיל

פינת אוכל עץ מלא, תכנון: לייה גיל

פינת אוכל, עיצוב לייה גיל

לייה גיל, בעלת סטודיו לתכנון, עיצוב והום סטיילינג עם ניסיון של 18 שנים בענף התכנון, עיצוב ובנייה. לייה בוגרת בית הספר לעיצוב פנים "אולטימה" של מרכז הבנייה הישראלי ובעלת תעודה לניהול ופיקוח פרוייקטים מזה 14 שנה עם ידע רב במערכות שונות הקשורות לבנייה, כגון: אינסטלציה, מיזוג אוויר, חשמל, תאורה ועוד.

לייה גיל שמה דגש על תכנון ציר הזמן בהתאם לתקציב והתזרים וזאת בכדי למזער עלויות ולהימנע מעלויות בלתי צפוייות. במסגרת העבודה עם בעלי מקצוע וספקים, לייה עוסקת גם במשא ומתן מול הספקים על בסיס אומדנים בנויים מראש.

בעיצוב פנים הבית, מתייחסת  לייה גיל לנושאים כמו הנדסת אנוש, הרכב המשפחה ולצרכים השונים של בני הבית תוך ניצול מקסימאלי של החללים ותכנון פרקטי.

לייה גיל תכנון , עיצוב והום סטיילינג
האירוסים, קדימה
050-2822222
www.liyagil.co.il

לילך זמיר, LILACH ZAMIR reCREATE SPACE

לילך זמיר

לילך זמיר בעלת בוטיק העיצוב reCREATE SPACE מציעה פתרונות עיצוב ברמת גימור גבוהה ובאמצעים טכנולוגיים חדשניים לנכסים פרטיים ועסקיים. הסטודיו, הממוקם בפינה פסטורלית בקיבוץ משמר השרון, לא הרחק מגלריית וסטו, מציע פתרונות הצללה, וילונות חשמליים, תכנון ועיצוב מערכות ישיבה יוקרתיות בהתאמה אישית, כורסאות מעוצבות, טפטים ייחודיים לחיפוי הקיר ועוד.

במהלך השנים בהם עיצבה לילך זמיר פרויקטים יוקרתיים: החל מבתים פרטים, חללים עסקיים ובמיוחד בתחום השבחת נכסים תוך שיהיה מביאה לידי ביטוי את הידע והניסיון שלה בסטיילינג.

לילך זמיר, LILACH ZAMIR reCREATE SPACE
קיבוץ משמר השרון
09-8983478
www.lilachzamir.com

 

מיוריאל גרומט – אדריכלות ועיצוב פנים  Muriel Grumet

מיוריאל גרומט - אדריכלות ועיצוב פנים

מיוריאל גרומט מעצבת פנית ישיבה סלון בעצוב מיוריאל גרומט פינת אוכל מעץ מלא, עיצוב: מיוריאל גרומט

מיוריאל התחילה בעיצוב פנים לאחר שעסקה שנים רבות בייבוא וייצוא. היא החליטה להפוך את אהבתה למקצוע וליצור שילוב חדש בין כישרונותיה וניסיונה הרב. היא הקימה סטודיו מצליח לאדריכלות ועיצוב פנים ונותנת שירותים ייחודיים לפרויקטים בתחום העיצוב.

העיצוב של מיוריאל גרומט נקי, מודרני וחדשני. היא לא מעמיסה יותר מדי פריטים בחלל ומה שמוביל אותה הוא המשפט less is More.

יש לה רשת קשרים ענפה בכל הקשור לעיצוב הבית אותה היא בנתה תוך כדי עיסוקה בייבוא וייצוא וכך היא יכולה לייעץ ללקוחותיה היכן לרכוש רהיטים ופריטים אחרים בארץ ובעולם, תוך דאגה שהלקוחות ירכשו פריטים איכותיים במחירים סבירים ובכך היא עוזרת להם לחסוך כספים רבים.

מיוריאל גרומט רואה לנגד עיניי את טובת הלקוח בכל רגע דרך כול שלבי התכנון והביצוע. היא עוזרת להם לחסוך כספים רבים, מקפידה להקשיב ללקוחותיי ולתפור להם את החליפה המתאימה ביותר עבורם, תוך מתן ביטוי לטעמם האישי והתקציב הנתון.

מיוריאל היא ילידת בלגיה ודוברת 3 שפות: צרפתית, אנגלית ועברית.

מיוריאל גרומט, סטודיו ד.ק.ל
רעננה
09-7718012
www.studio-dkl.com

ענת בג'רנו, עיצוב ואדריכלות פנים

 

ענת בזרנו, מעצבת פנים

ענת בג'רנו תמיד מקשיבה ותמיד מחדשת. לענת חשוב להקשיב ללקוחות, ללמוד על כל הצרכים והרצונות שלהם בהקשר למקום החדש שאליו הם מכוונים, להתרגש יחד איתם, ולהבין כל פרט חשוב ושולי קטן כגדול. ענת רוצה להרגיש את הייחודיות שבהם. היא מאמינה שרק כך מעצב ואדריכל פנים יכול להביא תוצר שמתאים ללקוח כמו כפפה ליד.

חשוב לענת לחדש תוך כדי יצירת חיבור מוצלח בין החזון והרצון העיצובי של הלקוחות ליכולות והיצירתיות שלה, חיבור שמביא לתוצאה נכונה, מרגשת עיצובית וגם פרקטית.

השילוב בין הקשבה, ידע, ניסיון, עם להט של חדשנות ויצירתיות מאפשר לענת לתפור לכל אחד ואחת את החליפה המיוחדת שלו בהתאם לדרישות, לסגנון, וכמובן לתקציב שעומד לרשותו.

ענת בג'רנו, עיצוב ואדריכלות פנים
האנפה 5/1, קדימה
09-8991435
050-5663639
www.begerano.co.il

 

קבלתם ערך?
לחצו כאן כדי לשתף את חבריכם בפייסבוק

בחזרה למדברים רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.