רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
מראות כחלק מעיצוב הבית

מראות כחלק מעיצוב הבית

ראשי  מדברים רהיטים מראות כחלק מעיצוב הבית

אם בעבר מראות היו בעיקר כלי שימושי ופחות היו מתייחסים אליהן בעת עיצוב הבית, כיום ניתן לראות שימוש הרבה יותר נפוץ במראות בעיצוב, שילוב שלהן כחלק מהעיצוב הכללי של הבית אשר יוצר מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מיוחד. כמובן, השימוש במראות בעיצוב הבית חייב להתבצע בחכמה ותוך מחשבה עמוקה, בכדי למנוע מראה עמוס מידי, השתקפות של יותר מידי אזורים בבית ובכלל, מראה שאינו מחמיא כל כך. לכן, לפני שאתם מעמיסים את הבית במראות בגדלים או מסוגים שונים, הקדישו כמה דקות וקראו כיצד לעצב את הבית בעזרת מראות בצורה חכמה.

מראות לסלון

מראות גדולות – רק במקומות הנכונים

השימוש במראות גדולות הינו שימוש שכדאי ומומלץ לעשות רק במקומות שבאמת זקוקים למראות בגודל הזה – חדרי השינה, חדר האמבטיה, מעל קונסולה בכניסה לבית וכדומה. לא מומלץ להעמיס את האזורים הכלליים בבית במראות גדולות מידי, פעמים רבות זה עלול ליצור מראה עמוס ומבולגן מידי ולהעכיר את האווירה אותה אתם רוצים ליצור. בנוסף בניגוד לעבר בו היו נפוצות יותר מראות גדולות ללא מסגרת, אם אתם רוצים להעניק מראה מעוצב וייחודי לבית השקיעו במראות הכוללות מסגרת התואמת לקו העיצובי של הבית. כך המראה תהפוך גם לכלי שימושי וגם לכלי עיצובי באותו הזמן.

מראות עץ

מראות קטנות לשדרוג העיצוב של הבית

בכדי להעניק לבית מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מיוחד ניתן לעשות שימוש במראות קטנות, ממוסגרות במסגרת התואמת לעיצוב של הבית, הממוקמות במקומות אסטרטגיים שונים. חשוב לקחת בחשבון כי אלו בעיקר מראות אשר לא מיועדות לשימוש אלא לקישוט בלבד. כיום ניתן לראות סגנון עיצוב פופולרי הכולל שימוש בסדרה של כמה מראות קטנות, כאשר יש הבדלים קטנים בגדלים שלהן, ואותן תולים אחת ליד השנייה בצורה התואמת את החלל (בשורה אופקית, אנכית או באופן דינאמי). לפני שאתם מחליטים כיצד לתלות וכבר מתחילים לקדוח חורים בקיר, כדאי להציב את המראות בצורות שונות ולבחון איזו צורה תתאים ביותר לאותו מיקום.

מראות עגולות

שמירה על קו עיצובי אחיד

אם אתם בוחרים במראות ממוסגרות, כדאי להקפיד על כך שכל המראות בבית, או לפחות רובן, תהניה בעלות מסגרות אחידות או בקו עיצובי דומה. בצורה הזו ניתן ליצור המשכיות של הקו העיצובי לאורך כל החללים השונים בבית, מה שיהפוך את המראה שלו למיוחד יותר ויעניק לבית מראה אחיד ונקי.

שמירה על הניקיון

אם אתם בוחרים להשתמש במראות בעיצוב הבית, אל תשכחו לשמור על הניקיון שלהן. אין דבר שגורם לבית להראות מלוכלך ולא נעים יותר ממראות מלוכלכות. לכן, עליכם להקפיד על תחזוקה נכונה של המראות השונות, גם הקטנות ביותר, וכך תוכלו לשמור על המראה המרשים והמיוחד של הבית שלכם לאורך זמן רב.

מראות בגלריית וסטו

מראות

מראות

 


בחזרה למדברים רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.