רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
עיצוב הבית – Nonna Peppy

עיצוב הבית – Nonna Peppy

ראשי  מאחורי הקלעים עיצוב הבית – Nonna Peppy

רהיטים לבית
עולם העיצוב הוא רחב, מגוון ומתחדש תדיר, וחשוב לנו לשלב בגלריה פרטי עיצוב המשתלבים עם העץ, משלימים אותו ומחמיאים לו ולהביא אליכם אביזרים מעוצבים ומענינים לעיצוב הבית ולמתנות.

וכך הגיעה אלינו רינת אונגר עם המותג המקסים שלה Nonna Peppy.

רינת, מעצבת רב תחומית, מזה שנים רבות עוסקת בעיצוב פנים, מיתוג וסטיילינג, בעיקר לתחום המוסדי והעסקי היא הבעלים והיוצרת של המותג הייחודי הזה.

"המותג Nonna Peppy הוא חלום רב שנים שהבשיל לכדי הגשמה, והוא נובע מחזון רחב יריעה. חזון שמהותו לגעת בחייהם של אנשים רבים ככל הניתן ברחבי העולם, בפשטות, מתוך כוונה ממוקדת לרומם את האנרגיה בכל חלל ולהפוך את שיגרת היום יום לרצף רגעים רוויי עונג קסום, עדינות והכרת תודה על עצם היותינו חיים. להאיר את עינינו למופלא שבתוך כל דבר קטן, ורגיל לכאורה 🙂 להביא בכנפיו מסרים מרפאים של אהבה, רוך והעצמה אישית." אומרת רינת.

nonna-peppy-1

עיצובים מפתיעים בחומרים מפתיעים
Nonna Peppy מציעה פריטים מעוצבים שימושיים, המיוצרים בתשומת לב קשובה ובאיכות הגבוהה ביותר. פריטים שילוו אתכם ברגעים הקטנים של היום-יום כתזכורות קטנות של אור. וכך, בעודכם עורכים את שולחן האוכל, יושבים לארוחה, מתהלכים לכם בצעדים קלילים בבית, יסרקו העיניים בחדווה את הגוונים, הצורות הגאומטריות והמילים המעצימות שעל גבי כלי האוכל, השטיחים והאריחים של נונה, ואלה ימלאו אתכם בהשראה ויזרעו חיוך בליבכם 🙂

בין הפריטים שתמצאו בקולקציות השונות של Nonna Peppy תמאו כלי אוכל מעוצבים ומודפסים ממלמין, כלי הגשה, אריחים, שטיחי לינולאום ועוד. כל הכלים מתאימים ככלי אוכל אך גם לדקורציה, תליה על הקירות וכל שימוש יצירתי שעולה בדעתכם.

Nonna Peppy מאפשרת לכם להביא לידי ביטוי את האמירה העיצובית היחודית שלכם בביתכם, באמצעות אין ספור קומבינציות עליזות בשיטת ה- Mix & Match. כל מוצר עומד בפני עצמו, ושילוב של כמה מהם יחד יוצר תחושה קלילה של"הכל אפשרי בשבילי" ומצב רוח של חגיגה מתמשכת.

Nonna Peppy ZEN Collection
הקולקציה שהצטלמה על שולחן החג שלנו היא קולקציית ZEN שמכניסה הביתה תחושת איזון וקלילות עם קולקציית פריטים אלגנטיים לשימוש מהנה של שנים ארוכות.

הקולקציה כוללת: כלי אוכל ממלמין, יצור בגרמניה. עמיד לשימוש במדיח . אריחי קרמיקה ספרדיים מודפסים בהדפס משי בישראל. שטיחי לינולאום עם שיכבת נוחות רכה חומר גרמני מודפס בישראל.
המסרים של הקולקציה: שלווה * נטוע/ה במרחב הלב * יש לי שורשים וגם כנפיים * אני יודע/ת את הדרך * אמון.
את מוצרי Nonna Peppy ניתן להזמין ב – VASTU. על מנת לעיין בקטלוג המלא לחצו>

עיצוב הבית

קולקציה חדשה

 


בחזרה למאחורי הקלעים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.