רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
רהיטי עץ מלא
עץ מלא

רהיטי עץ מלא

ראשי  רהיטי עץ מלא

שורשים, יציבות, עוצמה. אלו הם הדברים שמייצג העץ על פי תורת הוסטו וידיה. העץ משמש חומר גלם לתעשיית הרהיטים מזה אלפי שנים, והוא אלמנט חשוב בכל בית ובכל חלל. הוא נותן חום ותחושת ביתיות.

העצים בהם אנו משתמשים בגלריית וסטו הם בעיקר עץ טיק שמגיע מהמזרח הרחוק, בעיקר מאינדונזיה, ועץ אלון אירופאי. עץ מלא בלבד. שניהם מגיעים מגידולים מיוחדים עבור תעשיית הרהיטים, ובמקום כל עץ שנכרת שותלים אחד חדש לשמירה על האיזון האקולוגי.

עץ מלא שממשיך לחיות

עץ מלא ממשיך “לחיות” גם אחרי שהופך לרהיט, אך גם אם מקבל כתמים או סדקים עם הזמן – תמיד ניתן להמשיך לעבוד עליו בעזרת שיוף פשוט ומעט דבק – אפשר להחזיר אותו למראה מושלם גם לאחר שנים של שימוש.

רמת העבודה והגימור המתבצעת במפעלים שלנו באינדונזיה היא מהגבוהות ביותר, עבודה המתבצעת בשיטות המסורתיות תוך הקפדה על שימוש במסמרי עץ בלבד למראה אוריגינלי ומוקפד.

ב”וסטו” אנו רואים חשיבות גדולה בשימוש בעץ מלא: טיק ו- מהגוני, העצים החזקים והעמידים ביותר, המשמשים אפילו לבניית אניות. חשיבות זו נובעת מהעובדה שבכל שנה נזרקים בעולם מאות מליוני טונות של עץ המשמש לתעשיית הרהיטים המעובדים והזולים. עובדה זו הופכת את השימוש של “וסטו” בעץ טיק לשליחות של ממש.

באינדונזיה מגדלים עצי טיק ומהגוני במיוחד עבור תעשיית הרהיטים, והרהיטים האלו הם לתמיד.

הרהיטים שלנו, רהיטי עץ מלא, תורמים הן לסביבתו ההרמונית של האדם והן לאיזון האקולוגי של הכדור שלנו.

רהיטי עץ מלא

*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.