רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
רהיטי גן

רהיטי גן

ראשי  כתבו עלינו רהיטי גן

רהיטי גן, כך או אחרת, רק שיהיה מקום קטן בצל, מעט ירוק בעיניים וספר טוב. כל השאר הוא בונוס – מתוך "ריהוט גן".

ריהוט חוץ

ריהוט חוץ וספסלי גינה בפרט חייבים להיות באיכות טובה, עמידים לתנאי מזג האוויר ולהחזיק למשך שנים רבות. החומרים מהם עשויים רהיטי גן חייבים להתאים לייעודם – בדים ייחודיים לתנאי חוץ, כמו דראלון, עמידים יותר ודוהים פחות, מתכות לא מחלידות וכדומה. מחירי רהיטי חוץ בדרך כלל די גבוהים ולכן כדאי להשקיע בריהוט איכותי.

הצבעוניות והדיגומים יהיו בדרך כלל דרמטיים – דיגומי פרחים גדולים בצבעים עזים ופסים תמיד קיימים באופנת החוץ.

דבר נוסף הבולט בתחום תרבות החוץ הוא שילוב של אלמנטים רבים נוספים, מלבד פריטי הריהוט המסורתיים, המתאימים לאווירה ולמצב רוח שונים. כך ניתן יהיה למצוא מלבד פינת האירוח המסורתית, של שולחן וכיסאות, או ספות ושולחנות, גם פינת "שאנטי" שכוללת מרבצים, פופים, מחצלות ונרגילות, שתהווה את פינת הצ'יל אאוט, פינת גזיבו אינטימית יותר, פינת מטבח אזור בר המשקאות, פינת משחקי הילדים ועוד.

שולחן לגינה

שולחן עם ספסל

גודל הרהיטים

עם זאת, חשוב להזכיר כי הגודל, בהקשר זה, בהחלט קובע. פעמים רבות מדי נדחסים רהיטים רבים מדי לאזור מחיה צפוף מדי. בחנויות המוכרות ריהוט חוץ ניתן כיום למצוא גם מגוון רב של ריהוט קטן וקומפקטי יותר, המתאים למרפסת במימדים צנועים, כשהוא בכל זאת מעוצב ואיכותי.

כיסאות ושולחנות מתקפלים, הם ראשית, פינת בישול. אם פעם היה מספיק מנגל קטן, ככיום מציעות החברות השונות מטבחי חוץ מושלמים שיכולים לכלול, מלבד המנגל, גם שולחנות צד נלווים, כיריים לבישול וכמובן גם יחידות אחסון העשויות מחומרים המתאימים לתנאי חוץ.

 שנית, אביזרים ופריטים רבים מתווספים בהתמדה לריהוט החוץ המסורתי כאשר אלה יכולים להיות הן פונקציונליים והן קישוטיים. בין אילה ניתן למצוא, מערכות ישיבה, פינות שאנטי, מרבצים, ספסלים, נדנדות, ערסלים, מתקני מזיגה לבירה, עששיות, נרות, מוביילים, פסלונים, דחלילים, שבשבות, שזלונגים, מיטות שיזוף, שולחנות קפה, גזיבו, פופים ועוד.

גינה בכל פינה

עולם החוץ הולך ומתרחב וכל מי שיש לו אפשרות לעשות כן – בגינה, על הגג או במרפסת, בוחר להעתיק את פתרון טוב, כתוספת לשולחן קטן ומספר מצומצם של כיסאות, שיעמדו באופן שגרתי במרפסת מסוג זה, או על הדק הצמוד לבית.

עיצוב רהיטי גינה

העיצובים הקיימים כיום בתחום ריהוט החוץ אינם שונים במהותם מהעיצובים הקיימים בריהוט הפנים – מרהיטי עץ כפריים ומאסיביים, עבור דרך פריטים רומנטיים ומסולסלים פריטים המתחברים לגישת ה"חזרה לטבע" וכלה בריהוט מודרני, בקווים ישרים, של מיטב מעצבי העל.

ספסלים

שולחן וספסל כפרי

שולחן שורים קטן

פינת ישיבה

קערות אבן

שולחן אוכל

שולחן צד

קערות ועציצים

אביזרי נוי לגינה

gan


בחזרה לכתבו עלינו
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.