רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
רהיטי וסטו בערוץ הבית

רהיטי וסטו בערוץ הבית

ראשי  כתבו עלינו רהיטי וסטו בערוץ הבית

מה הקשר בין אינדונזיה, עץ מלא, אקולוגיה וגבריאלה? שירלי בוגנים וערוץ הבית מבקרים בגלריית רהיטים וסטו – יבואנים של רהיטי בית מעץ טיק.

בראיון עם שירלי גבריאלה מספרת על הדרך שבה היא בוחרת כל פריט ריהוט ומיבאת אותו לארץ. התהליך של כל רהיט מתחיל בנסיעות לתערוכות רהיטים בחו"ל כדי לקבל השראות בתחום ולהתעדכן בטרנדים עולמיים ואז עובר תרגום מעשי והתאמה לקהל הישראלי בעבודה צמודה עם המעצבים של וסטו באינדונזיה.

עץ מלא

עץ מלא מהווה מרכיב מרכזי בגלריית וסטו שמציעה רהיטים משני סוגי עץ טיק:

עץ טיק חדש – הישר מהיערות באינדונזיה. יש לציין כי תהליך יצור הרהיטים שומר על איכות הסביבה ועל כל עץ שניכרת מן היער, שותלים עץ חדש. שיטה זאת עובדת כבר המון שנים, מאז 1860.

עץ ממוחזר – עצים שהיו פעם בשימוש בבניה, ריהוט, סירות דייגים או כל דבר אחר. עץ ממוחזר עובר תהליך מיוחד שבסופו מתקבלים לוחות עץ ממוחזר שבהם ניתן להשתמש לייצור רהיטים חדשים. שימוש בעץ ממוחזר מאוד טרנדי בימינו.

רהיטי עץ

רהיטים לטווח ארוך

גבריאלה רואה באיכות רהיטי העץ חשיבות אקולוגית עליונה. בניגוד לציפויי פורניר לשיטות זולות אחרות לייצור הריהוט, רהיטים שעשוים מעץ מלא מסיבי ואיכותי אינם נשברים או מתקלקלים בקלות. המטרה היא לקנות מעט אבל לקנות רהיטים איכותיים לשימוש של שנים.

רהיטים מהטבע

עיצוב הרהיטים באינדונזיה משתמש בחומרי גלם שונים ומפתיעים. ביניהם תמצאו גם ענפים ושורשי עץ בצורתם הגולמית שהופכים את הרהיט לפריט מעוצב ייחודי ומקורי שאין עוד אחד כזה בעולם.

שולחן שורשים שרפרף ענפים


בחזרה לכתבו עלינו
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.