רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
רהיטי וסטו עוברים דירה

רהיטי וסטו עוברים דירה

ראשי  מאחורי הקלעים רהיטי וסטו עוברים דירה

גלריית עץ VASTU עשתה דרך ארוכה ומופלאה מאז שהקימה את הסניף הראשון שלה בישראל ועד למעבר הנוכחי לחנות הרהיטים המעוצבת בת ארבע קומות בפולג.

כך נולדה גלריית וסטו

המעצבת גבריאלה באומגרטן, שהגיעה לארץ מגרמניה, נכנסה לארץ חדשה ושונה, לקהל חדש בעל העדפות מיוחדות לו, והביאה איתה אהבה גדולה לעיצוב. היא חברה לגבי, המחוברת לתורות טבעיות של עיצוב וריפוי בהשראה הודית, באהבה לעץ ולעיצוב טבעי. ביחד עם ליאון, השניים הקימו את סניף VASTU בבצרה, והחלו ליישם בו את כל אשר ידעו והרגישו, והדבר מתבטא בשם החברה, הנובע משם תורת ה-VASTU VIDIA, המקור לתורת הפאנג שווי. אנו פועלים מתוך תפיסת חיים לפיה הבית הוא מרכז החיים, וחשוב שיהיה נעים, נוח ופונקציונאלי, ובד בבד גם מלא אווירה ומרומם נפש.

רהיטים בבצרה

מבצרה לפולג

לאחרונה העברנו את הסניף מבצרה לפולג, ובתהליך ההעברה עיצבנו ואבזרנו ארבע קומות ברהיטים נהדרים. זה היה תהליך מרתק שהושקעה בו מחשבה רבה – בעיצוב החנות עצמה, וכמובן גם באיסוף רהיטים וקולקציות חדשות, דבר שנעשה תוך קבלת השראה מכל רחבי העולם, ובעיקר מהמזרח הרחוק.

חנות רהיטים בפולג

חנות רהיטים בפולג

בהתאם לידע שרכשנו, אנו פועלים מתוך הקשבה לקהל הישראלי, שיש לו דרישות, אהבות ונטיות משלו. לאחר תהליך של לימוד צרכיו ונטיותיו, נאספו בווסטו רהיטים הקולעים בדיוק לקהל נפלא זה, רהיטי עץ מלא השופעים חום, אופי וייחוד. כל רהיט עוצב ונבחר באהבה ומתוך אידיאולוגיה מיוחדת, ומותאם אישית ללקוח, ולכל רהיט יש סיפור שהוא מספר.

תערוכות רהיטים

 


בחזרה למאחורי הקלעים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.