רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
רהיטי עץ מלא – אהבה שהפכה למקצוע

רהיטי עץ מלא – אהבה שהפכה למקצוע

ראשי  כתבו עלינו רהיטי עץ מלא – אהבה שהפכה למקצוע

עץ אף פעם לא יוצא מהאפנה בעיצוב הבית. בשביל גבריאלה באומגרטן עץ הוא לא רק טרנד אלא אהבה רבת שנים אותה היא הפכה למקצוע. אנחנו נדבר איתה היום על חדווה בשילוב סגנונות עיצוביים, על החשיבות בהכנסת חומרים טבעיים הביתה וגם על איכות הסביבה.

אנחנו יבואנים של ריהוט מעץ מלא, עץ טיק ממוחזר. אנחנו עובדים עם כל חתיכה של עץ. שום דבר מעץ לא נשאר שאנחנו לא עושים משהו עם זה. וכל זה מגיע מאינדונזיה.

מה החיבור שלך לאינדונזיה?

לאינדונזים יש מסורת מאוד ארוכה לבניה של ריהוט.

מה מייחד עץ טיק משאר סוגי העץ?

עץ טיק זה עץ מאוד חזק, עמיד ועומד בכל תנאי מזג אוויר. בעבר בנו ממנו סירות. הוא מתאים גם לריהוט גן וגם לריהוט בתוך הבית.

אנחנו עובדים עם כל החלקים של עץ כולל שורשים, ענפים. יש כאן שמירה על איכות הסביבה. אנחנו צריכים לשמור את חומרי הגלם שעומדים לרשותנו במקום להחליף אותם.

ריהוט עץ מלא

בשביל מה יש כאן נגריה אם אתם מייבאים הכל מאינדונזיה?

בגלל שעץ הוא משהו חי וגם כבד, אי אפשר להביא את הכל מאינדונזיה לפה בצורה המוגמרת. אנחנו צריכים לעבור על הכל, לבצע גימורים סופיים.

מה הטרנדים החמים בעולם העיצוב?

אני חושבת שיהיה יותר ויותר דברים טבעים. עיץ לדעתי יהיה נושא מאוד חזק. גם המודעות לנושא המחזור מתפתחת. אנשים כבר עכשיו מגיעים ושואלים על ריהוט מעץ ממוחזר, איך נראה עץ ממוחזר.

רהיטי עץ מלא

מה החיבור שלך לעץ?

מאוד חשוב לי שבבית שלי יהיה עץ. קשה להגיד. אני פשוט אוהבת עץ.

איך עץ יכול להשתלב בבית מודרני הייטקיסטי?

אין שום סיבה לא לחבר בין השניים. לפעמים כשמדברים על עץ אנשים חושבים על ריהוט של סבתא. אבל זה לא נכון. למשל במטבח הכי הייטקיסטי אפשר להביא שולחן עץ טיק גושני וזה יראה מאוד יפה. אני לא ראה שום מקום שאי אפשר להכניס אליו עץ.

סגנונות עיצוב שאפשר לעשות בעץ

אם הסגנון שלנו בבית הוא קולוניאלי, קלאסי, כפרי או מודרני זה כל כך יפה ומוסיף כשעיצוב ושמירה על הסביבה משתלבים ביחד. זה נותן לבית שלנו ערך מוסף שאנחנו ממש חייבים אותו לעצמינו.

עץ טיק ממוחזר

שולחן אוכל מעץ ממוחזר שולחן סלון מעץ ומתכת

ברהיטים שונים המוצגים בגלריית VASTU, שולחנות אוכל, שולחנות סלון, שידות, מדפים וקופסאות אחסון מעץ טיק ממוחזר (recleaned) ניתן לראות את הטקסטורה של עץ כפי שהיה קודם, את סיפור החיים שלו בתוך הרהיט.

שרפרפים מענפים ושאריות עץ קטנות הם דוגמה טובה לניצול מקסימלי של חומרי גלם מעץ טיק, יכולים לשמש כפריט עיצובי להעמדת כד או קערה עליו או לישיבה.

שרפרף מעץ מלא קופסת עץ


בחזרה לכתבו עלינו
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.