רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
ריהוט כפרי

ריהוט כפרי

ראשי  כתבו עלינו ריהוט כפרי

רהיטים קסומים, מעוצבים ביד אמן, שמשרים מיד אווירה של רוגע בצד התפעלות מן היופי העיצובי – כל זה נמצא בגלרית וסטו לריהוט מעץ מלא. הכל התחיל מחיפוש הרמוניה בין האדם לבין סביבתו. – מתוך סטייליט

ריהוט כפרי רהיטים בסגנון כפרי

כשחיפשתי לרהט את ביתי החדש, ידעתי שהמשימה לא תהיה קלה. מצד אחד אני בן-אדם מודרני, שאוהב ללכת עם הזמן, אך מצד אחר – יש בי נפש רומנטית, שרוצה להתחבר אל הטוב של פעם, לרהט את הבית בריהוט אמיתי, מעץ מלא, עשוי ביד אמן, ולתת לבני ביתי את התחושה שהם חיים באווירה כפרית ורוגעת עם התמימות שפעם הייתה כאן. התלבטתי רבות היכן אוכל למצוא את מבוקשי, אך לא הצלחתי במשימה. חברה טובה, שהזמינה אותי לקפה של בוקר, האירה את עיניי. היא סיפרה על "וסטו", גלריה קסומה לריהוט מעץ מלא, שנמצאת באזור תעשיה פולג, נתניה.

ריהוט כפרי הרבה מעבר לריהוט

המורכבות של הריהוט העתיק היא גדולה הרבה יותר מהרושם הראשוני המתקבל לעין בלתי מזויינת: בנוסף למפרט הספציפי של חומר גלם ועיצוב, ישנם גם נדברים חשובים של מקור היסטורי ואיזור גיאוגרפי, כמו גם תרבות שלמה בעלת אופי וקסם משלה.

קולקציית ריהוט כפרי

הקולקצית חושפת מבחר רהיטי עץ טיק מלא, בצבעי חום כהה, המזכיר פולי קקאו, לבן-שמנת וצבע עץ טבעי, בסגנונות של מזרח ומערב – שילוב דרמתי ללא כל ספק. קשת הסגנונות רחבה ונעה מן הקלאסי-אירופאי ועד לקסם האסייתי הפראי. נוסף על כך מדובר בפרטי ריהוט אמנותיים: כל חפץ מעוטר בגילופים מעשה ידי אמן.

ויטרינה כפרית

שולחן אוכל כפרי

ספסל כפרי

ספרייה בסגנון כפרי

ארון בגדים כפרירהיטי פרובנס


בחזרה לכתבו עלינו
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.