רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
ריהוט פרובנס עץ מלא

ריהוט פרובנס עץ מלא

ראשי  כתבו עלינו ריהוט פרובנס עץ מלא

רהיטי פרובנס מעץ מלא, שידות, ויטרינות, ספריות וארונות, חלקם חשופים מצבע וחלקם צבועים בטכניקה שזכתה פה לכינוי "ווש", יוצרת מראה ישן ולא אחיד, בגווני ירוק תפוח עדין, ורוד עתיק או לבן מיושן.

ריהוט פרובנס בסגנון צרפתי

סגנון העיצוב הצרפתי מאופיין בעושר עיצובי, המעביר תחושת מלכותית, מתגנדרת וכמעט נשית. הריהוט הוא הדוניסטי ומוחצן. למרות שעברו כבר מאות שנים, הסגנון הצרפתי עדיין רלוונטי בימינו אנו. מדובר בסגנון שגלש מזמן אל מחוץ לגבולותיו הגיאוגרפיים, קיבל חיים משלו ועבר שינויים לאורך השנים.

< >

ויטרינה בסגנון פרובנסרהיטי פרובנס

רהיט פרובנס הוא הרבה מעבר לריהוט

המורכבות של הריהוט העתיק היא גדולה הרבה יותר מהרושם הראשוני המתקבל לעין בלתי מזויינת: בנוסף למפרט הספציפי של חומר גלם ועיצוב, ישנם גם נדברים חשובים של מקור היסטורי ואיזור גיאוגרפי, כמו גם תרבות שלמה בעלת אופי וקסם משלה.

פרובנס

די אם נזכיר את המילה "פרובנס", וכבר יעלו לנגד עיניינו תמונות של עיצוב כפרי, חם ועשוי ביד אומן אישית, כזה שעובר במשפחה מדור לדור ופגעי הזמן רק מוסיפים לו לווית חן. רהיטי פרובנס מעץ מלא, חלקם חשופים מצבע וחלקם צבועים בטכניקה שזכתה פה לכינוי "ווש", יוצרת מראה ישן ולא אחיד, בגווני ירוק תפוח עדין, ורוד עתיק או לבן מיושן.

ריהוט כפרי נוסח טוסקנה

בשל הקרבה הגיאוגרפית בין פרובנס לטוסקנה, סגנון העיצוב הטוסקני אינו שונה בהרבה מזה הנפוץ בפרובנס. ניתן לכלול את סגנונות העיצוב המכונים "טוסקנה" ו"פרובנס" תחת כותרת הגג "אירופי כפרי קלאסי". סגנון שכזה הוא מעבר לאופנה חולפת כזה או אחרת, כיוון שהוא מסמל געגועים ונוסטלגיה לעבר שאופיין בפשטות, משפחתיות ואינטימיות, דברים שבסופו של דבר כולנו שואפים אליהם גם היום.

ריהוט בסגנון פרובנס בגלריית רהיטים וסטו:

ויטרינה כפרית

מזנונים

שידות מגירות

ויטרינות

ארון בגדים כפרי

ריהוט כפרי

רהיטי פרובנס


בחזרה לכתבו עלינו
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.