רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
רפליקות של יצירות אמנות

רפליקות של יצירות אמנות

ראשי  קולקציות רהיטים רפליקות של יצירות אמנות

חדש בגלריית וסטו! יבוא בלעדי של רפליקות ממוסגרות באיכות גבוהה של ציורי אמנים בסגנונות שונים.

אנדי וורהול (Andy Warhol), אמן אמריקאי שהוביל את תנועת האמנות החזותית המכונה פופ ארט. יצירותיו, שהתפרסמו בכל העולם, חקרו את הקשר בין הביטוי האמנותי לבין תרבות הסלבריטאים ועולם הפרסום שפרחו באמריקה של שנות ה-60. לאחר קריירה מצליחה כמאייר מסחרי, וורהול הפך אמן נודע ולעתים שנוי במחלוקת.
ביצירותיו האמנותיות השתמש וורהול בסוגים רבים של טכניקות, כולל ציור יד, ציור, הדפס, צילום, הקרנת משי, פיסול, סרטים, ומוסיקה.

worhol 5

בקולקציית הרפליקות החדשה שלנו תוכלו גם למצוא את סדרת החיות של האמנית הבריטית Amelia Ilangaratne. אמיליה למדה תואר ראשון לאמנות ועיצוב באוניברסיטת לידס, וסיימה את לימודיה בשנת 2013 כמצטיינת כיתתה.
אמיליה יוצרת איורים עדינים ומורכבים מאוד באמצעות עבודה בעט, דיו וצבעי מים. ציוריה הם בהשראת עולם הטבע, והיא מתמקדת בתשומת לב מיוחדת על ממלכת החי. השפעות אחרות נעות בין האיורים השובבים של ספרות הילדים, דרך משלי חיות עתיקות מימי ביניים ואמנות יפנית וסינית מסורתית.

replica 1

סדרת הפרחים של האמנית הבריטית Amelia Ilangaratne:

replica 5

העבודות של האמן Rob Delamater נוצרות באמצעות צורות שונות של הדפס, ציור וקולאז'. הוא מרבה להשתמש בניירות עתיקים, ספרי וינטאג' ועוד. כל יצירה חדשה מתחילה עם סקיצה או רעיון על צבעים, וזה תמיד בא מתוך ניסיון ישיר עם העולם האמיתי.
היצירות שלו בהשראת סלעים, החלו עם ציור שהוא יצר כשהיה במרומי האנדים של פרו וראה סלעים שנפלו – הוא התפעל מאיתני הטבע שיצרו קומפוזיציה מושלמת. ההתפעלות הזאת המשיכה עם הנופים של חופי צפון קליפורניה.
"אני חש שיש לי זכות גדולה לחיות ולעבוד בשכונת NOPA בסן פרנסיסקו. ההתנגשות הדרמטית של הטבע (מים, גבעות, מזג אוויר המשתנה תדיר) עם צורות עירוניות (אדריכלות, הזוויות של רחובות סן פרנסיסקו) הם תענוג לעין", אמר רוב דלאמאטר.

replica 2

האמנית סטייסי וולף (Stacey Wolf) פיתחה מיומנויות גרפיות כבר מגיל צעיר. וולף, במקור מניו יורק, עבדה בתחומים רבים הקשורים באמנות. היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת קורנל בהיסטוריה, ותואר שני באדריכלות ובינוי ערים מהטכניון בחיפה. סטייסי מטפחת את אהבתה לאדריכלות, למרקם ולדפוס, ומציגה בתערוכות אמנות בינלאומיות על בסיס קבוע. בין הנושאים האהובים עליה; גנים, טקסטיל וחפצים מקומיים. היא תמיד מפרשת ומבינה את הסביבה באמצעות ציור.

replica 4

את הרפליקות של יצירות האמנות הממוסגרות באיכות גבוהה של האמנים השונים תוכלו למצוא על קירות התצוגה שלנו ברח' האומנות 20 א.ת. פולג, נתניה.


בחזרה לקולקציות רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.