רהיטי עץ
phone-icon-md 09-7746001 | email צור קשר | האומנות 20 א.ת. חדש נתניה | דרושים
שידות טלויזיה

שידות טלויזיה

ראשי  מדברים רהיטים שידות טלויזיה

עולם האפשרויות של שידות הטלוויזיה הוא מאוד רחב – שידות נמוכות, גבוהות, עם דלתות, עם  פתח, עם מגירות. כל מה שמתאים לנו בא בחשבון, העיקר שנזכור לחשב את גובה השידה בהתאם לגודל המסך ולמרחק הישיבה ממנו.

דור חדש של שידות טלוויזיה

פעם, כשהטלוויזיה הייתה קופסה גדולה ורחבה, שידת הטלוויזיה הייתה גדולה ומסיבית ותפסה חלק נכבד בסלון. הטלוויזיה השתלבה בתוך כוורת גדולה, והיה לה מקום מאוד מרכזי. מאז עידן הפלזמה, הטלוויזיות הפכו דקות. הן לא בהכרח מונחות על השידה, לפעמים הן תלויות על הקיר, וכל הדרך שבה בוחרים שידות טלוויזיה השתנתה.

שידת טלויזיה איטלקית שידת טלויזיה

מרחק הישיבה וגובה השידה

יש מגוון של שידות טלוויזיה, מגובה נמוך עד לגובה גבוה. הבחירה שלנו בשידה תלויה מאוד בסביבה – מתחשבים בעיצוב החלל, בגודל הטלוויזיה ובגובה הישיבה. אם הפלזמה היא ענקית, אנחנו יושבים יותר רחוק ממנה ושידת הטלוויזיה יכולה להיות יותר גבוהה. אם הטלוויזיה יותר קטנה, אנחנו יושבים יותר קרוב והמסך צריך להיות קצת יותר נמוך.

שידת טלויזיה גדולה שידת טלוויזיה

מדף לממיר

בדרך כלל, בשידות הטלוויזיה יש פתח שבו אפשר לשים את כל הממירים למיניהם ולהשאיר את העינית פתוחה, כדי שיהיה אפשר לתפעל את כל מגוון השלטים הגדול שמשמשים היום למשחקים, לערוצי הטלוויזיה, לדי.וי.די ולשאר הצעצועים הטכנולוגיים. אבל לאחרונה מסתבר שאפשר להשתמש לצורך זה גם בשידה שיש בה רק מגירות או דלתות, כל עוד מוציאים את העינית באופן קבוע  דרך המגירה, כדי שהיא תקלוט את השלט.

איך לבחור שידת טלויזיה

שידות טלויזיה נוספות בגלריה: שידת טלויזיה Stockholmשידה Malaga | שידה Madrid | שידה Toscana | שידה פתוחהשידת טלוויזיה דייגים


בחזרה למדברים רהיטים
*הרשמה לניוזלטר מהווה הסכמה לקבלת דברי דואר מאיתנו. דעו כי אתם יכולים להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת ובקלות.