ויטרינות מעץ מלא - Vastu

קטלוג הרהיטים

ויטרינות מעץ מלא

ארון ויטרינה מעץ מלא היא חלון הראווה של הבית.

ארון ויטרינה הוא לא סתם ארון או מזנון. זהו רהיט מיוחד שתפקידו להציג לראווה דברי ערך חשובים – סרוויסים חגיגיים שעברו בירושה מהסבתא, ספרים, תשמישי קדושה, קריסטלים, אגרטלים, קערות ועוד. מעצם תפקידה יש בויטרינה משהו רשמי וייצוגי שמאפשר להכיר את דיירי הבית באמצעות מספר חפצים יקרי ערך, בדיוק כפי שאנו מתרשמים מהמוצרים המוצגים בחלון הראווה של החנות ומציצים פנימה דרך הזכוכית כדי לדעת מה החנות מוכרת. לעתים ויטרינה הופכת לסוג של אתר הנצחה לזיכרונות המשפחתיים, בעל ערך היסטורי ונוסטלגי.

למה ויטרינה עץ מלא?

מי שבוחר להציב בסלון ארון ויטרינה יחפש רהיט באיכות גבוהה כדי לשמור על הרהיט זמן רב וישקיע מחשבה לא מבוטלת בעיצוב. עץ מלא מהווה חומר גלם אולטימטיבי לארון ויטרינה בגלל עמידותו לאורך שנים וגם בזכות המראה החמים שלוקח אותנו למקורות והשורשים. ניתן להגיע לקשת אינסופית של אפשרויות העיצוב בעץ מלא שיעניק לויטרינה שלכם מראה כפרי בגימור גולמי, או מראה קלאסי אירופאי מלוטש בגווני עץ שונים. או אולי תבחרו בוויטרינה לבנה למטבח כמו שהיה אצל סבתא. גם הסגנון העתיק של ויטרינות עם עיטורים בקווים עגולים וצבע משופשף מעט משתלב יפה גם בסלון של היום.

ויטרינות של פעם בסביבה מודרנית, ויטרינות לבנות, ויטרינות עץ בגודל קטן

ארון ויטרינה לא חייב לתפוס את כל תשומת הלב של הסלון. אם אתם לא מעוניינים להציג לראווה כל כך הרבה, ויטרינות זכוכית צרות או פינתיות מוצנעות עושות את העבודה.

סלון מעוצב מעץ מלא