רהיטי עץ מלא | רהיטים בשרון | חנות רהיטי עץ בנתניה

קטלוג הרהיטים

0
0
  • הרשימה ריקה

    אין פריטים בעגלת הקניות

גלריית רהיטי עץ מלא

בגלריית וסטו שבשרון, כל פריט נבחר בקפידה על פי הרוח המאפיינת את הגלרייה – הרמוניה בין האדם לסביבה המתבטאת בעיצובים קלאסיים וחומרי גלם איכותיים השומרים על ערכם לאורך שנים.

את כל הרהיטים בגלריית וסטו אוספים באהבה גבריאלה וליאון, בעלי הגלריה, המסתובבים בעולם מאירופה מולדתם ועד אינדונזיה הרחוקה – כדי להביא לגלריה את אותם פריטים ייחודיים, איכותיים וקלאסיים בעלי אותו “שיק” אירופאי ההופכים כל רהיט בגלריה ליצירה של ממש. הרהיטים המיובאים מאינדונזיה מיוצרים במיוחד עבור גלריית וסטו על ידי מפעלים משפחתיים העוסקים בתעשיית הרהיטים מזה דורות.

השילוב בין אומנות עתיקה, עיצוב קלאסי ועץ הטיק בעל המרקם הייחודי – יוצרים את המוצר המושלם לבית או לגינה, כזה שיכניס חום והרמוניה לבית, כזה שתוכלו להוריש לנכדים, כזה שהזמן עושה לו רק טוב.

השימוש בעץ מלא בלבד ובעץ ישן וממוחזר מקנים לרהיטים מראה שלא ניתן לקבל אותו בשימוש בפורניר ובשאר תחליפי עץ – לכל פלטת עץ אופי משלה ולעולם לא תמצאו 2 רהיטים שנראים בדיוק אותו דבר.

אנו גאים במלאי הגדול שלנו לאספקה מיידית, ובתצוגה הרחבה המוצגת ב-3 קומות של תצוגה רחבת ידיים בחנות באזור תעשיה פולג, נתניה. החנות מעוצבת בסגנון אירופאי, ומציגה את מבחר הדגמים האקסקלוסיביים שלנו ומציעה חוויית קנייה אחרת.

בנגרייה שלנו אנו עושים התאמות, צביעות ודואגים לאספקת הרהיט המושלם אליכם הביתה. אם לא מצאתם מה שחיפשתם בחנות – נשמח לבצע עבורכם כהזמנה מיוחדת מהמפעלים שלנו באינדונזיה.

גלריית רהיטי עץ מלא
בודק...