ריהוט מעוצב | רהיטים מעוצבים | עיצוב פנים | גלריית רהיטים VASTU

קטלוג הרהיטים

0
0
  • הרשימה ריקה

    אין פריטים בעגלת הקניות

Blog Details

ריהוט מעוצב לבתים נגישים

איריס דיניץ, מעצבת פנים
רהיטי עץ מלא של ווסטו בפרויקט עיצוב פנים של איריס דיניץ.

איריס דיניץ, מעצבת פנים

איריס דיניץ היא בוגרת החוג לאדריכלות פנים. מאחוריה שנים רבות של לימוד אדריכלות עיצוב ואומנות בבית הספר לאומנות חזותית מימד בתל אביב, ולימודי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה.
איריס דיניץ מנהלת סטודיו העוסק במגוון רחב של פרויקטים בתחומי עיצוב פנים: החל מתכנון ושיפוץ בתים פרטיים ודירות, ועד עיצוב פנים של משרדים, משלב טרום בניה ועד שיפוץ כללי או חלקי.
תהליך התכנון והעיצוב של איריס נעשה דרך הבנה של הצרכים והחלומות של הלקוח עם מטרת החלל והתקציב כדי להעניק עיצוב ייחודי ועם זאת פונקציונאלי.

פינת אוכל מעץ

כמעצבת, איריס דיניץ רואה בכול פרויקט חוויה מלהיבה עבורה. היא כול כולה בתהליך עבודה אישי הבנוי על שיתוף פעולה מלא עם הלקוחות לא רק בשלב התכנון: פגישות, הגשת סקיצות, תוכניות עבודה וכמובן ליווי אישי אלא גם בשלב הביצוע: ברכישה של החומרים והריהוט על מנת לוודא ביצוע איכותי ובהתאם לתכנון.

בשנים האחרונות פיתחה איריס דיניץ יכולות נוספות של עבודה עם הגיל השלישי, בני ה-60 פלוס להם היא מעדכנת את הבתים לאחר ש"הגוזלים עזבו את הקן". היא הופכת את הבתים לנגישים יותר, נעימים יותר ומעוצבים כך שיתאימו לחלק השלישי של החיים ואת כול זה היא עושה עם הרבה סבלנות והקשבה.

רהיטים למטבח מעוצב

איריס דיניץ מעצבת פנים
מושב בית יצחק
052-3498730
www.irisdinitz.co.il